Moj Forum
Morate se registrovati ili prijaviti da vas ne bi smarao ovaj POPUP xD
Moj Forum
Morate se registrovati ili prijaviti da vas ne bi smarao ovaj POPUP xD
Moj Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum različitih namena, gde možete ućestvovati u raznim diskusijama, i istovremeno tražiti sadržaje koji Vas interesuju!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Zadnje teme
» Srećna Nova godina!
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyČet Dec 31, 2009 11:28 pm od Ugi Pianist

» Dragonica game
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptySub Okt 24, 2009 7:21 pm od benekeldo

» Programi
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyUto Okt 13, 2009 8:08 pm od Ugi Pianist

» Happy tree friends!
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyNed Okt 11, 2009 12:59 pm od IwanDelija

» Sajtovi za skidanje
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptySub Okt 10, 2009 8:46 pm od Ugi Pianist

» Sta god nadjete a da je smesno!
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptySub Okt 10, 2009 8:05 pm od IwanDelija

» Prerade filmova
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptySub Okt 10, 2009 8:03 pm od IwanDelija

» Izvale
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyPet Okt 09, 2009 11:30 am od IwanDelija

» Pricaonica
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyČet Okt 08, 2009 9:22 pm od IwanDelija

Socialni obeležak stranice
Socialni obeležak stranice reddit      

Zadržite i delite adresu MojForum na vaš sajt social bookmarking-a

Zadržite i delite adresu Moj Forum na vaš sajt social bookmarking-a

 

 Elvisov unuk započinje muzičku karijeru!

Ići dole 
AutorPoruka
IwanDelija
Admin
Admin
IwanDelija


Broj poruka : 101
Poeni : 158
Datum upisa : 05.10.2009
Godina : 27
Lokacija : Loznica

Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! Empty
PočaljiNaslov: Elvisov unuk započinje muzičku karijeru!   Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! EmptyUto Okt 06, 2009 7:15 pm

Elvisov unuk započinje muzičku karijeru!


Fotografijie koje možete videti ispod još jednom više nego jasno potvrđuju staru izreku da “krv nije voda”.

Levo možete videti kralja rokenrola Elvisa Prislija, a desno njegovog unuka i sina Lise Mari Prisli, Bendžemina Prislija.

Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! Elvis-prisli Elvisov unuk započinje muzičku karijeru! Ben-prisli

Ovih dana sedamnaestogodišnji Prisli u žiži je interesovanja, jer započinje sopstevnu karijeru kao muzičar, ali kako kaže muzika kojom će se baviti neće biti ni približno slična onoj koju je svirao njegov čuveni deda.

Mladi Ben je potpisao ugovor od pozamašnih 5 miliona dolara sa jednom od najvećih izdavačkih kuća na svetu, Universal. Prema ovom ugovoru, Ben će narednih godina snimiti čak pet albuma pod okriljem ove muzičke kompanije.

Ako je bar delić talentovan za muziku i šou, kao što je to bio Elvis, Benu predviđam zvezdanu karijeru! Ali otom potom… Smile

izvor:tracara.com
Nazad na vrh Ići dole
http://mojforum.niceboard.net
 
Elvisov unuk započinje muzičku karijeru!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Moj Forum :: Ostalo :: Zanimljivosti-
Skoči na: